fotografia produktu

Zdjęcia produktów

Każdy chyba zna dużą firmę Airbnb, która w chwili obecnej wynajmuje mieszkania w 192 krajach. Na stronie firmy znajduje się ponad 500 000 ofert kwater, które możemy wynająć na czas pobytu w którymś z 33 000 miast. Oczywiście początki działalności firmy nie były takie kolorowe. Powstała w 2007 roku w San Francisco. Jej założycielami było dwóch młodych ludzi, którym najzwyczajniej zabrakło na czynsz. Postanowili więc wynająć swoje mieszkanie, a dokładnie materac leżący na środku pokoju. Dodatkowo dorzucili do oferty darmowe śniadanie. Pomysł wypalił, więc postanowili rozwinąć swoją działalność i wynajmować również mieszkania innych osób, które dysponowały własnym lokum, a potrzebowali gotówki. Stworzyli profesjonalną stronę internetową  i rozpoczęli zbierać oferty mieszkań. Niestety zdjęcia umieszczane na stronie (przesyłane przez właścicieli mieszkań i domów, wykonane w sposób zupełnie amatorski) nie zachęcały do wynajmu. Postanowiono więc wynająć fotografa i wykonane przez niego zdjęcia umieszczać na stronie www. To był oczywiście strzał w dziesiątkę. Od tego momentu firma zaczęła odnotowywać już same zyski. Zobaczcie historię firmy Airbnb na infografice.

inforgrafika airbnb

Dzięki prostemu trikowi, firma Airbnb stała się firmą światową.

Ładne, profesjonalne zdjęcia przyciągnęły wielu klientów. I tak jest w każdej branży.

Kiedy wybieramy się na shoping, mamy możliwość dotknięcia, powąchania, dokładnego obejrzenia towaru. Kupując w sklepie internetowym czytamy opis. Ale zanim zaczniemy go czytać, musi nas zainteresować zdjęcie. Zdjęcie towaru, pokazujące dokaądnie jego fakturę, szczegóły.

Profesjonalnie wykonane zdjęcia produktów potrafi przyciągnąć nam o 50 % więcej klientów niż zdjęcie amatorskie. Zysk ogromny, przy minimalnych nakładach.

Koszt profesjonalnej sesji produktowej waha się w granicach od 500,00 zł. do 1500,00 zł. i jest uzależniony od ilości zdjęć i czasu poświęconego na obróbkę. Koszt ten nie jest wysoki biorąc pod uwagę, że zdjęcia te będą pracowały dla Ciebie wiele lat.

Każde zdjęcie poddane jest obróbce cyfrowej, podkreślającej zalety produktu, który masz do zaoferowania.

Zdobądź nowych klientów i zwiększ swoje zyski dzięki profesjonalnie wykonanej sesji swoich produktów.